Sıkça Sorulan Sorular

S: Sunulan eğitimler video formatında mı yoksa yazılı sunum formatında mıdır ?

C: Sunulan eğitimler yazılı sunum olarak hazırlanmaktadır. MS Office Power Point veya muadil programlarla kolayca açılabilmekte ve takip edilebilmektedir.

S: Sınavlarda başarısız olunursa nasıl devam edilir?

C: Sınavda başarısız olan katılımcılara kendi belirledikleri zamanda katılmak üzere 2 online sınav hakkı daha sunulur. Bu sınavlarda da başarısız olunursa eğitimi tekrar almaları gerekecektir.

S: Eğitim ve sınav için belirli bir katılım tarihi var mıdır?

C: Hayır, eğitim başvurunuzu tamamladıktan sonra dilediğiniz zaman eğitime katılabilir, sınavınızı tamamlayabilirsiniz.

S: Sertifikanın tarafıma ulaşması ne kadar sürer?

C: Sınav cevaplarının tarafımıza iletilmesini takiben 2 gün içerisinde sınavınız değerlendirilir. Başarılı olan katılımcılar için 3. gün sertifika basılır ve kargoya verilir. Kargodaki toplam süre yaklaşık 1 - 3 gündür. Buna göre sınav cevaplarının gönderilmesini takiben yaklaşık 1 hafta içerisinde sertifikanın tarafınıza ulaşması mümkündür.

S: Ödemelerde kredi kartına taksit seçeneği var mıdır?

C: Evet, kredi kartı ile ödeme seçtiğinizde hem peşin hem de kartınızın özelliğine göre taksit seçeneklerini görebilmektesiniz.

S: Sertifikanın son geçerlilik tarihi var mıdır?

C: Hayır, sertifikalarda son geçerlilik tarihi belirtilmemektedir. Böylece sürekli olarak kayıtlarınızda saklayabilirsiniz.

S: Sertifikaların geçerliliiği nedir?

C: Sertifikalar eğitim başarı ve katılım belgesi niteliğindedir. Bu eğitimleri bir özel ders niteliğinde düşünebilirsiniz. Dolayısıyla bu tip eğitimlerde sertifikalar bu kullanımlar için özel ve geçerlidir demek mümkün değildir. Eğitimler tamamen sizin kariyer, iş ya da başvurularınıza destek amaçlıdır, sertifikalar ise destek doküman niteliğindedir.

S: Sertifikamı kaybedersem sizden nasıl destek alabilirim?

C: Sertifika numaranızı ya da mümkünse sertifika fotokopisini kaydetmenizi tavsiye ederiz. Bize sertifika numaranız ile başvuru yaparsanız, onaylı sertifika örneğinizi yeniden sizlere gönderebiliriz.

LabKurs bir Labsert Laboratuvar Hizmetleri ve Teknolojileri markasıdır
Adres: Mahmudiye M. Bahçeler C. Matiat İş Mrk. 5/34 Akdeniz - Mersin

Telefon: 0850 3034076

E-Posta: labkurs.turkiye@gmail.com

Mersis No: 0607037640900024

Grup Şirket: www.labsert.com