Labsert Hakkında

Labsert, 2015 yılında sertifikalı referans maddeler ve analitik reaktiflerin üretilmesi amacıyla kurulmuş ve faaliyetine başlamıştır. Bu amaç doğrultusunda, alt yapı ve kalite çalışmaları tamamlanmış, inorganik ve organik kimya referans standartlarının ayrıca reaktiflerin imalatına başlanmıştır. Ürün portföyü olarak; spektroskopi ve kromatografi cihazlarında ( IC, HPLC, GC, ICP, MS grupları vb.), yaş kimyada ve iç kalite kontrol çalışmalarında en yaygın olarak kullanılan sertifikalı referans standart maddelerin imalatı gerçekleştirilmekte, ayrıca sürdürülen araştırma geliştirme çalışmaları ile yeni referans standartların ürün portföyüne eklenmesine devam edilmektedir. 2019 yılından itibaren, kurumsal hedefler dahilinde Quechers kitleri, SPE kartuşları ve mekatronik sistemlerin imalatına da başlanmıştır. 2022 yılı itibari ile ise LabKurs markası ile laboratuvar alanına özel online eğitim programları platformunu kurmuştur.

Labsert bünyesinde temel bilimler, mühendislik, finans ve dış ticaret alanlarındaki meslek uzmanları ile kalite yönetim, enstrümantal analiz, laboratuvar işlemleri alanlarında önemli tecrübe ve başarılara sahip profesyoneller yer almaktadır. Üretimden sevkiyata kadar olan süreç, uluslararası kalite sistem ve akreditasyonlara uygun olarak sürdürülür. Ulusal ve uluslararası olarak üniversiteler, araştırma-geliştirme merkezleri, analiz laboratuvarları, devlet kurumları ile ürün portföyümüz ile ilgilenen pek çok özel şirkete hizmetlerimizi büyük bir mutluluk ve gurur ile sunmaktayız.

Labsert Markalar

Labsert chemical is an international manufacturer of reference standard materials and analytical reagents. Our reference standard solutions are manufactured based on inorganic and organic chemistry. All analysis and tests during certification works are carried out at ISO 17025 accredited laboratories. Manufacture of the standards is implemented according to ISO 17034 conditions. Manufacture of standards meets conditions to ensure NIST traceability.

KChrom is a registered trademark of Labsert Laboratory Services and Technologies Ltd and division of Labsert group companies. We are international manufacturer and seller of Quechers kits (Extraction salts, cleanup kits and custom-made kits) , SPE column cartridges (PSA, WAX, C18 etc.) , sample preparation bulk chemicals and laboratory equipments. Quality management system is applied according to ISO 9001 scopes.

Z-Test olarak sunduğumuz laboratuvarlar arası karşılaştırma testi (dış kalite kontrol testi) kapsamında, başta çevre, su, gıda analizleri olmak üzere diğer pek çok farklı analiz alanında da bu programlara ulaşmanızı sağlıyoruz. Düzenlenen karşılaştırma testleri, ISO/IEC 17043 şartları ile değerlendirilmekte ve organize edilmektedir..

Pharma Genau is a part of Labsert and manufacturing of mechatronic systems and laboratory instruments are carried out by Pharma Genau. Sample preparation devices and customised packing instruments are main fields of activity. Pharma Genau has several patent articles as a result of research and development studies about new systems and multi device compatible software. All prosess are carried out according to international standards.

LabKurs markamız ile laboratuvar çalışanlarının veya bu sektörde yer alacak olan özel sektör adayları ile akademik kariyer planlayan uzmanların, laboratuvar teorik ve uygulama konularındaki online eğitimlere kolay olarak ulaşabilmesi ve aldıkları eğitimleri sertifika ile belgeleyebilmesi amaçlanmıştır.

LabKurs bir Labsert Laboratuvar Hizmetleri ve Teknolojileri markasıdır
Adres: Mahmudiye M. Bahçeler C. Matiat İş Mrk. 5/34 Akdeniz - Mersin

Telefon: 0850 3034076

E-Posta: labkurs.turkiye@gmail.com

Mersis No: 0607037640900024

Grup Şirket: www.labsert.com