Eğitim Genel Detayları

LabKurs online eğitimlerin tamamında, gerek temel cihaz eğitimleri gerekse de aplikasyon eğitimlerinde daima takip edilen 4 temel ana içerik vardır:

1. Eğitim konusu ile ilgili olarak genel bilgilendirme ve genel kavramların açıklanması.

2. Ana eğitim konusu ile ilgili olarak detay bilgilerin sunulması ve uygulama alanlarının incelenmesi.

3. Karşılaştırma tabloları, sistem bileşenleri, güçlü ve zayıf tarafların incelenmesi gibi çeşitli uygulama örneklerinin sunulması.

4. Eğitim konusunun bağlantılı olduğu diğer alanlar, son gelişmeler, yapılan çalışmalara örnekler ve eğitim tavsiyeleri.

Online eğitimler sizlere yazılı sunum formatında gönderilir ve eğitimi açabilmeniz için bilgisayarınızda MS Office Power Point uygulamasının yüklü olması tavsiye edilir. Sizler de ihtiyacınız olan eğitimler için, sizin tarihe değil eğitim tarihinin size uyduğu, eğitiminin yeterli sayı kısıtlamasından dolayı açılmama riski taşımadığı ve sertifikanızın hazır sistem formatları ile değil ölçme ve değerlendirme sonucunda uzmanlarca imzalandığı programlarımıza dilediğiniz zaman katılabilirsiniz.

Örnek Eğitim 1 Örnek Eğitim 2 Örnek Sınav Örnek Sertifika

Eğitim Katılım Süreci

 

Eğitim konusunu listemizdeki eğitimlerden belirleyebilir ya da listede olmayan bir eğitim için bizlere özel eğitim talebi ile başvurabilirsiniz. Eğitimlere katılım, temel olarak aşağıdaki basamaklara göre ilerlemektedir:

 

1. Başvuru formundaki bilgiler doldurulur

 

2. Başvuru formunda ödeme yöntemlerinden biri seçilir.

 

3. Havale/EFT yöntemi seçilmiş ise, formda belirtilen banka hesaplarından birine yine formda belirtilen KDV dahil toplam ücreti gönderilir ve banka dekontu form içindeki "ödeme dekontu gönder" bölümüne eklenir. Formun kalan bilgileri de doldurularak form gönderilir.

 

4. Kredi kartı ile ödeme yöntemi seçilmiş ise formun kalan kısımları doldurularak form gönderilir. Form içerisinde ve LabKurs sitesinde kart bilgileriniz, şifreleriniz vs. alınmaz, işlenmez ve saklanmaz. Kredi kartı ödemesi için ilgili link'in e-posta adresine gelmesini bekler ve bu link üzerinden peşin ya da taksitli seçenek ile ödemenizi tamamlarsınız.

 

5. En geç 2 iş günü içerisinde LabKurs tarafından eğitim dosyası ve sınav sorunları formunu belirtilen e-posta adresinize gönderilir. Sizler konulara çalışıp sınav sorularını yazılı olarak cevaplar ve formu, labkurs.turkiye@gmail.com adresine e-posta ile gönderirsiniz.

 

6. Eğitim kurulu tarafından başarılı bulunan sınav formlarının sahiplerine, basılı ve imzalı olarak eğitim katılım sertifikası düzenlenir ve kargo ile gönderilir.

Sıkça Sorulan Sorular
LabKurs bir Labsert Laboratuvar Hizmetleri ve Teknolojileri markasıdır
Adres: Mahmudiye M. Bahçeler C. Matiat İş Mrk. 5/34 Akdeniz - Mersin

Telefon: 0850 3034076

E-Posta: labkurs.turkiye@gmail.com

Mersis No: 0607037640900024

Grup Şirket: www.labsert.com